FREE LOCAL SHIPPING ON ORDERS OVER $1000 (NOT APPLICABLE TO PARTY SET/ CAKE ORDERS)

Collection: Day Day Soap

13 products
  • 日日梘有機金盞花浸泡油 (香港種植)|Organic Edible Calendula Infused Oil (100ml)
    日日梘有機金盞花浸泡油 (香港種植)|Organic Edible Calendula Infused Oil (100ml)
    Regular price
    $120
    Sale price
    $120
    Unit price
    per 
  • 日日梘天然絲瓜絡|Natural Loofah (3 inch)
    日日梘天然絲瓜絡|Natural Loofah (3 inch)
    Regular price
    $25
    Sale price
    $25
    Unit price
    per 
  • 日日梘有機玫瑰花浸泡油 (香港種植)|Organic Edible Rose Infused Oil (100ml)
    日日梘有機玫瑰花浸泡油 (香港種植)|Organic Edible Rose Infused Oil (100ml)
    Regular price
    $120
    Sale price
    $120
    Unit price
    per 
  • 日日梘有機金盞花花水純露|Organic Calendula Water (150ml)
    日日梘有機金盞花花水純露|Organic Calendula Water (150ml)
    Regular price
    $150
    Sale price
    $150
    Unit price
    per 
  • 日日梘咖啡渣家事皂
    日日梘咖啡渣家事皂
    Regular price
    $60
    Sale price
    $60
    Unit price
    per 
  • 日日梘有機玫瑰花花水純露|Organic Rose Water (150ml)
    日日梘有機玫瑰花花水純露|Organic Rose Water   (150ml)
    Regular price
    $150
    Sale price
    $150
    Unit price
    per 
  • 日日梘金盞花膏
    日日梘金盞花膏
    Regular price
    $60
    Sale price
    $60
    Unit price
    per 
  • 日日梘乳木果潤唇膏 (金盞花)
    日日梘乳木果潤唇膏 (金盞花)
    Regular price
    $80
    Sale price
    $80
    Unit price
    per 
  • 日日梘乳木果潤唇膏 (玫瑰)
    日日梘乳木果潤唇膏 (玫瑰)
    Regular price
    $80
    Sale price
    $80
    Unit price
    per 
  • 日日梘芫茜植物浸泡油|Organic Edible Coriander Infused Oil (100ml)
    日日梘芫茜植物浸泡油|Organic Edible Coriander Infused Oil (100ml)
    Regular price
    $120
    Sale price
    $120
    Unit price
    per 
  • 日日梘回收油家事皂
    日日梘回收油家事皂
    Regular price
    $60
    Sale price
    $60
    Unit price
    per 
  • 日日梘有機薰衣草浸泡油 (香港種植)|Organic Edible Lavender Infused Oil (100ml)
    日日梘有機薰衣草浸泡油 (香港種植)|Organic Edible Lavender Infused Oil (100ml)
    Regular price
    $120
    Sale price
    $120
    Unit price
    per 
  • 日日梘香茅防蚊止癢膏 | Organic Lemongrass Balm (15g)
    日日梘香茅防蚊止癢膏 | Organic Lemongrass Balm (15g)
    Regular price
    $60
    Sale price
    $60
    Unit price
    per